O nás

Kvalitní pasivní dům. Náš cíl!


Cílem naší firmy je výstavba pasivních a nulových staveb. Od vyprojektování až po samotnou realizaci. Výsledkem celého projektu by měl být spokojený zákazník, který bude v budoucnu méně závislý na cenách energie. Zvýšená životní úroveň, která nebude na úkor rostoucí spotřeby energie a dalších přírodních zdrojů.

Pasivní domy realizujeme již 13 let. Máme desítky úspěšných realizací pasivních domů a několik inteligentních domů. Díky tomu máme velké množství zkušeností a nápadů.

Jak už název naší firmy napovídá, jdeme cestou ke snížování energetické náročnosti provozu budov, a to hlavně pasivními prostředky tzn. neprůhlednou částí obálky domu a solárních zisků. V domech od nás se Vám nevyplatí investovat do drahých tepelných čerpadel!

Společnost PasivTech s.r.o. vznikla přechodem z podnikatelské činnosti fyzické osoby na právnickou osobu. Společnost je zapsána u Krajského soudu v Plzni pod spisovou značkou C 29718 a Identifikačním číslem 02973502.

Naší specializací je ýstavba nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb na klíč.

Naše výhody


Odbornost

Máme vlastní tým (projekční i realizační), který se o zákazníka stará od návrhu domu až po kolaudaci.

Technologie

Díky zkušenostem ze zahraničních cest, návštěvám veletrhů a přirozenému zájmu o stavebnictví jsme vždy o kousek dál než naše konkurence.

Inovace

Stavby nás baví. Chceme být jedni z nejlepších a proto se nebojíme každý rok investovat do digitalizace a nových výrobních postupů.

Spokojený zákazník

Samozřejmostí je, že naše domy jsou postaveny z kvalitních materiálů. Při návrhu domu máme na mysli, že dům bude sloužit desítky let.

Reference zákazníků